Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den otevřených dveří, Závody v maskách

23. 6. 2015

Dne 21. června u nás v areálu probíhal den otevřených dveří. Během dne se k nám mohli lidé chodit dívat do areálu a do stájí a koukat na koně. Od 14:00 se konaly oddílové závůdky pro členy našeho oddílu.

Závůdky byly v maskách a děti jezdily buď samostatně nebo ve skupinkách. Samy si vytvořily vlastní choreografii s koněm, k tomu masku a hudbu.

Jako pátá se umístila dvojice jezdkyň za Prince a Princeznu. Byla to Adéla Strnádková na Sáře a Verča Polešovská na Sonetě. Jejich drezurní jízda byla zakončená dvojitým pádem, při kterém se naštěstí nikomu nic nestalo, a tak se aspoň všichni mohli bavit tím, že to holky měly určitě nacvičené, protože spadly obě dvě naprosto přesně stejně a ve stejnou chvíli :-) 

Na čtvrtém místě byla Nela Maruškevičová, která předvedla svoji drezurku s Juráškem na metalovou hudbu a celé se to jmenovalo ,,Psycho". 

Třetí místo obsadila Adéla Buriánková na Sáře. Adélka jela na poslední chvíli, protože o závůdkách dopředu nevěděla :D S pomocí ostatních si zařídila kostým Lesní víly a sehnala si i hudbu :-) 

dsc_8364_fb.jpg

Druhé místo patřilo trojici jezdců. Saše Ilenčíkové na své klisně Hanice, Markétě Vokálové na Luciusovi (Malfoyovi) a Kláře Neumannové na Cortině. Myslím, že jízda ,,Tří Čuníků" spoustu lidí pobavila :-)

No a celé to vyhrála dvojice Petra Fojtková a Casey jako ,,upír" s Davidem Wejnarem na Juráškovi jako ,,MADONNA" (!) :-D David určitě překvapil tím, že si na Jurdu stoupnul za jízdy a to i v klusu a ještě do toho si ho sám řídil! 

Každopádně to byla sranda a my děkujeme organizátorům, našim koním a i divákům za příjemnou atmosféru a podporu během závodů! :-)

FOTO ZDE